Kdo jsme 2

[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row” custom_css_main_element=”muj”][et_pb_column type=”4_4″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_text admin_label=”Text” module_id=”cervenytext17″]

Školka v klidné části města v blízkosti lesa, velká zahrada s množstvím herních prvků, útulná budova a ochotný, milý personál – to je mateřská škola Pod Lesem.Školku navštěvuje 50 dětí ve dvou třídách Sluníček a Broučků.

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_text admin_label=”Text”]

Doba provozu je od 6,30 do 16,00 hodin.

O děti se starají 4 zkušené kvalifikované učitelky a 2 provozní pracovnice. Pracujeme podle Školního vzdělávacího programu „Sluníčka a Broučci poznávají svět „, který jsme zpracovali na základě Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání. Náš program respektuje individualitu dítěte, jeho právo na hru a individuální tempo vývoje. Obsahově je členěn do 7 tématických celků s konkrétními záměry a cíli. Tyto celky jsou námětově dětem blízké.

  1. Moje školka
  2. Barevný podzim
  3. Těšíme se na Vánoce
  4. Zimní radovánky
  5. Vítáme jaro
  6. Máme se rádi
  7. Svět kolem nás

K tématům připravujeme pro děti různé aktivity a tím podporujeme jejich vlastní tvořivost. Upřednostňujeme prožitkové učení, rozvíjíme smyslové vnímání. Zaměřujeme se na adaptaci dítěte, rozvoj sociálních vztahů, vytvoření základů slušného chování a mravních zásad.

Vedeme děti ke zdravému životnímu stylu, dbáme, aby měly dostatek pohybových aktivit, dodržujeme pitný režim.

Celým výchovně vzdělávacím procesem se prolíná ekologická výchova, ke které máme velmi dobré podmínky. Umístění školky v blízkosti lesa nám umožňuje realizovat časté aktivity v přírodě.

 

ZAMĚSTNANCI

Milí rodiče, rádi vám představujeme náš tým

Ředitelka: 

Preclíková Iva

Učitelky Sluníčka: 

Andrlová Iva

Eliška Sterneck Doudlebská

Učitelky Broučci:

Karbulková Lenka

Preclíková Iva

Školnice:

Suchánková Marcela

Pracovnice výdejny: 

Věra Christýna Boháčová

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”Sekce”][et_pb_row admin_label=”Řádek”][et_pb_column type=”1_3″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_image src=”https://mspodlesem.cz/wp-content/uploads/2017/05/P6142622.jpg” admin_label=”Obrázek”][/et_pb_image][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_image src=”https://mspodlesem.cz/wp-content/uploads/2017/05/P6012328.jpg” admin_label=”Obrázek”][/et_pb_image][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_image src=”https://mspodlesem.cz/wp-content/uploads/2017/05/P6082492.jpg” admin_label=”Obrázek”][/et_pb_image][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]