Brigáda na zahradě školky

Milí rodiče, prosíme o pomoc se zútulněním zahrady a odstraněním některých, pro děti nebezpečných prvků.

TERMÍN AKCE :  2.7.2024   ČAS : libovolný  od rána do 17h odpoledne, hlídání dětí zajištěno.

NUTNÉ PRÁCE:
 – Odstranění obruby klacíkoviště.
 – Odnesení kořenů, kmenů, kamenů od pískoviště.
 – Odstranění uschlých klacků z prvku, kde děti „nadbíhají“.
 – Přemístění kamínků pod herním prvkem „nadbíhání“ zpětna původní místo (sjíždí ze svahu).
 – Natření altánu.
 – Další drobné práce, domluvené na místě.
 – Odvoz nábytku z altánu a „kuchyňky“ , prosíme o zajištění auta s vlekem nebo dodávku !

Dále hledáme dobrovolníka na obroušení domečku s kuchyňkou a balónky.Následně pak další na nátěr, až bude hotovo, chceme připevnit tabuli na kreslení a umístit novou kuchyň se sedacím nábytkem.

Děkujeme panu Vyhnálkovi, který nám „přezdí“ záhon, abychom v něm mohli pěstovat (nyní padají kameny). Také panu Hamerníkovi, který vyřezal náletové stromy a keře.

POKUD SE VÁM NEHODÍ TERMÍN AKCE, ALE MŮŽETE ŠKOLCE POMOCI PRACÍ ČI MATERIÁLEM JINDY.  SDĚLTE SVÉ MOŽNOSTI PANÍ UČITELCE.

DĚKUJEME